Logo SOS MaS
Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s.

608 722 582

Logo SOS MaS
Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s.

Elektronický zpravodaj

Sdružení obrany spotřebitelů Morava a Slezska, z. s. představuje v roce 2018 nový prostředek komunikace nejen se spotřebiteli – elektronický zpravodaj, nebo chcete-li newsletter. Jeho cílem bude poskytovat svým odběratelům do vlastních elektronických schránek užitečné informace nejen o činnosti naší organizace, připravovaných i proběhlých aktivitách, ale také o tom, co se aktuálně děje ve spotřebitelské oblasti důležitého, o novinkách ve spotřebitelském právu v České republice i na Evropské úrovni, o činnosti dozorových orgánů, i relevantních soudních rozhodnutích. Dozvíte se také, kde spotřebitelům hrozí jaké nebezpečí, a na co je potřeba si dát při uzavírání spotřebitelských smluv pozor.

Elektronický zpravodaj budeme pravidelně, zpravidla jednou až dvakrát měsíčně, zasílat přihlášeným odběratelům. Věříme, že se stane cenným zdrojem informací pro všechny, které spotřebitelská problematika zajímá, a kteří chtějí být v obraze.

Od odběru elektronického zpravodaje se můžete kdykoliv, velmi jednoduše odhlásit.

Přihlášení k odběru

Stačí jen vyplnit emailovou adresu a my Vás budeme informovat o novinkách ze spotřebitelské oblasti a zajímavých akcích SOS-MaS, z.s.
(Na danou adresu vám pošleme ještě žádost o potvrzení, že si přejete dostávat tyto novinky)