Sdružení obrany spotřebitelů
Moravy a Slezska, z.s.

596 111 252

Home

logo_obchodni-podminky

Ukažte, že je Vaše podnikání OK!

Naše OK logo sdělí zákazníkům, že se podnikatel nebo firma chová vůči spotřebitelům v souladu se zákonem, obchodními podmínkami a dokonce i v souladu s dobrými mravy. Více informací

SEMINÁŘE MaS, z.s. PRO PODNIKATELE – BLIŽŠÍ INFORMACE NA – SEMINÁŘ

 

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 

MZČR: nebezpečný výrobek....

MZČR: STANOVENÍ NEBEZPEČNÉHO VÝROBKU: TVÁŘENKA VOV BLUSHER Ministerstvo zdravotnictví postupem podle § 6 zákona o obecné bezpečnosti...Číst více »

MZČR: stanovení nebezpečného výrobku....

MZČR: STANOVENÍ NEBEZPEČNÉHO VÝROBKU: KLASICKÝ ŽENSKÝ PARFÉM OBOHACENÝ O FEROMONY PHEROMONE EAU DE PARFUM WOMAN HOT Ministerstvo...Číst více »

ČOI objevila....

ČOI OBJEVILA NEDOSTATKY V PRODEJI NÁBYTKU Na začátku měsíce října uskutečnila Česká obchodní inspekce Ústeckého kraje mimořádnou...Číst více »

ČOI: čelenka je nebezpečná....

ČOI: ČELENKA „KRÁLÍČEK“ JE PRO DĚTI NEBEZPEČNÁ Česká obchodní inspekce pravidelně monitoruje, zda se v  maloobchodní tuzemské...Číst více »

Přednáška k financím v Českém Těšíně

PŘEDNÁŠKA K FINANCÍM  PRO SENIORY V ČESKÉM TĚŠÍNĚ Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. připravil ve spolupráci s Charitou...Číst více »

MZČR: nebezpečný výrobek....

MZČR: STANOVENÍ NEBEZPEČNÉHO VÝROBKU: P6 PARFÉM S FEROMONY 10 ML Ministerstvo zdravotnictví postupem podle § 6 věty druhé...Číst více »

Vyhledejte si
nejbližší poradnu

Moravskosleszký kraj
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Jihomoravský kraj
Pardubický kraj
Liberecký kraj
Praha
Ústecký kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj (partnerská poradna)

Telefonické poradenství – pondělí až pátek v době od 9.00 do 16.00 hodin na telefonním čísle 608 722 582


RELACE SOS MaS, z.s.
ZPRÁVY SE SPOTŘEBITELSKOU TÉMATIKOU

Sdružení obrany spotřebitelů
Moravy a Slezska, z.s.

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezávislý, neziskový spolek hájící zájmy spotřebitelů. V současné době provozuje patnáct poraden pokryvající celé území Moravy a Slezska. Kromě poradenství realizuje řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů a spolupracuje s řadou dalších neziskových organizací, které prosazují a obhajují práva a zájmy občanů.
Provoz spolku je financován dotacemi, hlavním donátorem je MPO. Dotace však pokrývají jen 70% nákladů, ostatní náklady musí spolek uhradit z vlastních zdrojů. Pokud se domníváte, že činnost SOS MaS, z.s. je potřebná, můžete ji podpořit jakoukoli finanční částkou na č.ú. 2200104372/2010 Fio banka a.s. nebo se stát členem. Bližší informace najdete v sekci Členství
Za podporu děkujeme!

Kontakty
Přemyslovců 50, 709 00 Ostrava
Tel./ fax: 596 111 252, 606 382 280
Email: ostrava@sos-msk.cz