Sdružení obrany spotřebitelů
Moravy a Slezska, z.s.

596 111 252

Chat 20.7.2017

Od | Čvc 19, 2017 | | 18 comments

Téma: Letecká přeprava

Jak používat Chat:

  • Začněte tím že kliknete do pole pro napsání komentáře
    (tím se zobrazí i další možnosti)
  • Do pole pro komentář napište svůj dotaz nebo připomínku
  • Vyplňte pole oznčená jako „Jméno“ a „Email“
    (Jméno se zobrazí v chatu, email Ne! Pokud chcete být upozorněni emailem na odpověď na váš dotaz, zaškrtněte prosím pole pro upozornění v „Nastavení upozorňování“)
  • Opište bezpečnostní kód a zmáčkněte tlačítko „Odeslat komentář“

Chat proběhl ve čtvrtek 20.06.2017 od 13:00 do 14:00 hodin!
Nevkládejte jíž žádné další dotazy, nezobrazí se!

Napište Komentář

18 Komentáře on "Chat 20.7.2017"

upozornit na

Seřadit dle:   nejnovější | nejstarší
Guest
Filip a spol.
2 měsíců 3 hodin

Dobrý den, odlétali jsme na dovolenou a chtěli jsme si zkrátit s kamarády čas tak jsme šli do místní restaurace. Dvě hodiny čekání na odlet je dlouhá doba tak jsme vypili více množství alkoholu. Měli jsme potom problém s tím že nás nechtěli pustit do letadla kvůli hlučnosti a nakonec jsme dostali jiné místa kvůli bezpečí a klidného letu ostatních cestujících. Chci se zeptat zdali mají na toto právo? a jestli nás nečeká nějaká dodatečná sankce? Děkuji.

Guest
Hanz
2 měsíců 3 hodin

Zdravím, jak zjistím na kolik mám případně nárok, existuje nějaká tabulka?

Guest
Jana Přibylová
2 měsíců 3 hodin

Dobrý den, měli jsme odletět s mým synem (10 let) a mými prarodiči na zájezd, který nám zakoupili. Nepohlídala jsem to, a synovi pár dnů před odletem propadl pas. Syna mám zapsaného v pasu, tak jsem v ničem neviděla problém, na letišti pak vyžadovali vlastní cestovní doklad. Nejedná se náhodou o případ neoprávněného odepření nástupu do letadla. Odletět jsme nemohli, odletěli pouze prarodiče, kteří se mnou nyní nemluví, protože se jednalo o celkem luxusní zájezd 

Guest
David Száz
2 měsíců 4 hodin

Dobrý den, můj let byl zrušený minulý týden, kvůli tornádu nad Vídní, resp. letěli jsme až druhý den ráno.

Guest
Haňula...
2 měsíců 4 hodin

Dobrý den, letenku ještě nemám, právě zvažujeme s pár známými poměrně výhodnou koupi, ale je to s dvěma přestupy. Známí, kteří dost cestují mě přesvědčují, že to bude v pořádku. Vyjde to sice paradoxně levněji než přímý let, nebo let s jedním přestupem, ale co když bude mít první nebo druhé letadlo zpoždění a nám uletí navazující let?

Guest
Javorek P.
2 měsíců 4 hodin

Dobrý den, kdo to má na starosti hlídat? nejsem spokojený nedostali jsme ani bagetu, personál na letišti byl arogantní a ani informace jsme skoro žádné nedostali.

Guest
Jaromír Pažitný
2 měsíců 5 hodin

Dobré dopoledne, jaké musí být zpoždění, abych měl nárok na náhradu škody?

Guest
Žanetka
2 měsíců 5 hodin

Dobrý den, prosím, kde si mám žádat pokud byl můj let zpožděn. Letenky jsem nekupovala od letecké společnosti ale přes portál esky.

Guest
Homolová Věra
2 měsíců 5 hodin

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mám nárok na kompenzaci, podle směrnice, kterou zmiňujete také v případě, že jsem letěla se společností SWISS AIR z Curychu do Vídně? Švýcarsko není tuším členem EU tak teď nevím, asi spíš ne, že?

wpDiscuz