Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s.

596 111 252

Logo OK obchodní podmínky

NOVÁ SLUŽBA  PRO PODNIKATELE A FIRMY

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. připravilo pro podnikatele a firmy novou službu, v rámci které bude zájemcům poskytnuto právní poradenství při vytvoření nových obchodních podmínek, případně kontrola stávajících obchodních podmínek.

Jsou Vaše obchodní podmínky OK?
S účinností nového občanského zákoníku bude potřeba, aby všichni podnikatelé a firmy zrevidovali své obchodní podmínky a přizpůsobili je nové právní úpravě.
Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. nedoporučuje kopírovat obchodní podmínky konkurence, ale doporučuje být originální a hlavně při tvorbě nových obchodních podmínek mít oporu v právu. Obchodní podmínky jsou základem podnikání.

Nechcete utrácet za právní služby, které Vám naše sdružení poskytne za OK ceny? Jste připraveni na nový občanský zákoník?
Námi poskytovaná služba začíná od 4 000 Kč.
SOS MaS, z.s. provede revizi obchodních podmínek tak, aby byly v souladu s aktuálním zněním nového občanského zákoníku. V případě akceptace navrhovaných řešení a po závěrečné kontrole bude zájemcům uděleno osvědčení s nově vytvořeným logem OK Obchodní podmínky, které je registrováno u Úřadu průmyslového vlastnictví.

Ukažte, že je Vaše podnikání OK!
Naše OK logo sdělí zákazníkům, že se podnikatel nebo firma chová vůči spotřebitelům v souladu se zákonem, obchodními podmínkami a dokonce i v souladu s dobrými mravy.

Umístěním loga OK obchodní podmínky na webových stránkách či v kamenném obchodě bude firma deklarovat nejen to, že jsou její obchodní podmínky v souladu s platným právem a dobrými mravy, ale také svůj prozákaznický přístup k podnikání, což může znamenat významnou konkurenční výhodu.

Zákazníkům pak přináší logo OK obchodní podmínky jistotu, že obchodní podmínky dané firmy jsou v souladu se zákonem a usnadňuje jim tak orientaci na trhu.

Chcete, aby Vaše podnikání bylo OK?
Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.:     596 111 252, 606 382 280,
E-mail: ostrava@sos-msk.cz, osobně na adrese Střelniční 8, 702 00 Ostrava
nebo přes online formulář

Osvědčení bude uděleno na časově omezenou dobu s možností obnovení po předchozí kontrole aktuálního stavu obchodních podmínek a jejich relevance s aktuálně účinnou právní úpravou.

 

Naším společným cílem je spokojený spotřebitel – Váš zákazník!
A OK zákazník se vždy rád vrátí!

logo_obchodni-podminky  certifikat