Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s.

596 111 252

Chat 29.7.2019

Téma: Řemeslo má zlaté dno – co dělat, když řemeslník nesplní co jste si ujednali?

Jak používat Chat:

  • Začněte tím že kliknete do pole pro napsání komentáře
    (tím se zobrazí i další možnosti)
  • Do pole pro komentář napište svůj dotaz nebo připomínku
  • Vyplňte pole oznčená jako „Jméno“ a „Email“
    (Jméno se zobrazí v chatu, email Ne! Pokud chcete být upozorněni emailem na odpověď na váš dotaz, zaškrtněte prosím pole pro upozornění v „Nastavení upozorňování“)
  • Opište bezpečnostní kód a zmáčkněte tlačítko „Odeslat komentář“

Chat proběhl v pondělí 29.7.2019 od 13:00 do 14:00 hodin a je již uzavřen! Nevkládejte již žádné další dotazy, nezobrazí se!

14
Napište Komentář

avatar
6 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
SOS MaSHoužvoviM. KarelHana KopřivováJiří J. Recent comment authors
  Odpovědi  
nejnovější nejstarší
upozornit na
M. Karel
Host
M. Karel

Můžu odstoupit od smlouvy o dílo, když řemeslník už po několika výzvách nepřišel k ohlášené reklamaci? Jedná se o schody v interiéru RD- některé schody vržou!!!!

Hana Kopřivová
Host
Hana Kopřivová

Dobrý den, moje dcera si pronajala byt, na vlastní náklady si nechala vyměnit vodovodní baterii, ale ta po týdnu začala kapat. Instalatér ale tvrdí, že on za to nemůže a batierii nemá snahu vyměnit ani nedal dceří doklad o zaplacení, takže ona ted nemůže reklamovat špatnou baterku? Co může teda dělat, když je baterka přece v záruce,ne?

Jiří J.
Host
Jiří J.

Dobrý den, chci se zeptat jestli ten, kdo mi na zakázku vybuduje koupelnu, ale já si vybírám sanitu atd. mě má upozornit na to, že něco prostě není vhodné k použití v tomto prostoru. J.J. Olomouc

Sára
Host
Sára

Nechala jsem si vyrobit kuchyn, trvalo to o měsíc déle a ještě dnes po 3 měsících pořád není dodáno všechno, stále nějaké nedodělky….:( Jsem naštvaná, ale vařit potřebuju, takže tiše trpím, přesto se chci zeptat, můžu ještě něco podniknout pro to, abych nemusela doplatit cenu dohodnutou, za takovou práci, která trvá o 3,5 měsíce déle? Děkuji za jakoukoliv radu.

Kratochvílová J.
Host
Kratochvílová J.

Naši rodičové-senioři, naletěli asi podvodníkovi, který jim slíbil udělat novou střechu, dali mu zálohu 40 tisíc a už ho neviděli. Na tel. nereaguje. Mají sice papír o tom, že dali peníze ale to je všechno. Můžete nám poradit, jestli se dá s tím něco dělat?

Houžvovi
Host
Houžvovi

DOBRÝ DEN, co máme dělat, když stolář, který nám slíbil udělat kuchyňskou linku se stále vymlouvá a oddaluje termín vyhotovení? Už to trvá 4 měsíce a to nám slíbil mít hotovou práci do 1měsíce.