Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s.

596 111 252

Chat 26.8.2019

Téma: Důvěřuj, ale prověřuj… rizika nákupu na internetu

Jak používat Chat:

  • Začněte tím že kliknete do pole pro napsání komentáře
    (tím se zobrazí i další možnosti)
  • Do pole pro komentář napište svůj dotaz nebo připomínku
  • Vyplňte pole oznčená jako „Jméno“ a „Email“
    (Jméno se zobrazí v chatu, email Ne! Pokud chcete být upozorněni emailem na odpověď na váš dotaz, zaškrtněte prosím pole pro upozornění v „Nastavení upozorňování“)
  • Opište bezpečnostní kód a zmáčkněte tlačítko „Odeslat komentář“

Chat proběhl v pondělí 26.8.2019 od 13:00 do 14:00 hodin a je již uzavřen! Nevkládejte žádné další dotazy, nezobrazí se!

14
Napište Komentář

avatar
6 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
SOS MaSVěra KoutnáHynekLinda SucháJarda S. Recent comment authors
  Odpovědi  
nejnovější nejstarší
upozornit na
Hynek
Host
Hynek

Můžu do 14ti dnů odstoupit bez udání důvodu i když jde o e-shop v jiné zemi než je ČR?

Linda Suchá
Host
Linda Suchá

Zdravím a předem děkuji za odpověd, zda mi můžete poradit. Sháněla, vlastně stále ještě sháním nábytek na zahradu, narazila jsem na eshop, který nabízel krásnou soupravu za velmi nízkou cenu oproti ostatním nabídkám. Konkrétně 2500 Kč za stůl, 4 křesla z kvalitního ratanu. Na jiných eshopech nebo prodejnách byl za 5-10ti násobek. Nabídka byla inzerována jako zboží ve slevě a jako poslední kus. Objednala jsem, objednávku přijali, zaplatila a jaké bylo moje překvapení, když mi prodejce napsal, že bohužel došlo k chybě jedince a toto zboží je za cenu 25 000Kč. (Což je cena obvyklá kdekoliv jinde!! Bez slevy.!!!! )… Číst dále »

Jarda S.
Host
Jarda S.

e správná informace, že mi prodávající musí vrátit i částku za poštovné, jestliže zboží vrátím? A jak je to u reklamací? Taky mám nárok na úhradu poštovného?? Díky

H. Lounová
Host
H. Lounová

Prosím, mám obavy platit zboží přes internet, raději volím dobírku, ale některé eshopy variantu dobírky nemají v nabídce. Je placení kartou na netu bezpečné. Děkuji mockrát.

Karel, Holešov
Host
Karel, Holešov

2. Dobrý den, co mám dělat, když jsem si na eshopu objednal kalhoty pro dceru, ale přišlo něco zcela jiného. Chtěl jsem zboží vrátit do 14dnů podle zákona, což samozřejmě vím, ale dotyčný eshop nemá na webovkách žádné kontakty, to jsem si předtím vůbec nevšimnul. Jak mám jednat?

Věra Koutná
Host
Věra Koutná

Dobrý den, objednala jsem si zboží přes internetu – cestovní tašku. Přišlo mi ale uplně jiný rozměr i barevně jiné zboží než jsem si objednala. Poslala jsem zpět zboží ve lhůtě do 14 dní, ale balík se mi vrátil. Co mám dělat?