Chat 21.10.2019

Téma: Telekomunikace

Chat proběhl v pondělí 21.10.2019 od 13:00 do 14:00 hodin a je již uzavřen. Nevkládejte již žádné další dotazy nezobrazí se!

Napište Komentář

5 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers

Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
SOS MaSK.HorákLiškováM.S.Pavlík Zd. Recent comment authors
  Odpovědi
nejnovější nejstarší
upozornit na
Lišková
Lišková

Prosím o radu, jak mohu reklamovat fakturu za telefonickou službu, když s ní nesouhlasím? A musím ji napřed zaplatit? Přišlo mi vyúčtování a mám zaplatit přes tři tisíce, na lince mi řekli, že jsem volala nějaké speciální číslo. Jednou jsem sice volala ale tohle jsem nečekala. Děkuji za odpověd

M.S.
M.S.

Slyšela jsem , že za přenos telefonního čísla se už nemusí operátorovi platit. Je to pravda? Chci přejít k jinému, ale nechat si původní tel.číslo. Díky

Pavlík Zd.
Pavlík Zd.

Dobrý den, můžete mi poradit? Jak to ted bude s přechodem na tu novinku DVB-T2, musíme si koupit novou televizi? Jak to bude se společnýma antenama v panelácích. Bydlíme v bytovém době a jsem důvěrníkem. Lidi se mě na to začínají ptát a já k tomu moc nevím v televizi a ve zprávách k tomu je cosi málo a hned začnou o něčem jiném. Pokud nám nemůžete poradit vy, víte kde se máme obrátit o radu? Děkuji Pavlík Zd. Karviná

K. Horák
K. Horák

Zdravím a děkuji za téma, jsem obyčejný člověk, který se v zákonech nevyzná, ale přece jenom, se cítím poškozen…. Dáte mi za pravdu? Platím si pravidelně internet i tv. Ale z nějakých technických důvodů mi poskytovatel těchto služeb zrušil příjem internetu na dobu 10 dní. Důvodem byly nějaké jejich technické poruchy. Signál internetu mi stále vypadával a pak ještě delší dobu, pak byl kolísavý, tedy slabý a nebo pomalý. Telefonicky jsem několikrát toto reklamoval na help lince firmy a vždy m řekli, že problém řeší. Jenže já si přece zplatil za kvalitní službu a chci po nich finanční kompenzaci za… Číst dále »

Ludmila Králová
Ludmila Králová

DOBRÝ DEN, lze zrušit smlouvu na paušál u mobilu? Manžel mi zemřel a já to potřebuju dát do pořádku a nevím si s tím rady. Můžete mi pomoci?