Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s.

596 111 252

Chat 17.9.2018

Téma: Podomní prodej a jeho úskalí

Jak používat Chat:

  • Začněte tím že kliknete do pole pro napsání komentáře
    (tím se zobrazí i další možnosti)
  • Do pole pro komentář napište svůj dotaz nebo připomínku
  • Vyplňte pole oznčená jako „Jméno“ a „Email“
    (Jméno se zobrazí v chatu, email Ne! Pokud chcete být upozorněni emailem na odpověď na váš dotaz, vyplňte prosím informace v záložce „Odpovědi“)
    [Dle nových směrnic GDPR budou vaše osobní údaje po skončení chatu vymazány, slouží nám pouze k odpovědi na váš dotaz a nikomu jinému je neposkytujeme]
  • Opište bezpečnostní kód (do pole označeného „Code“ vepíšte písmena a číslice které najdete vpravo) a zmáčkněte tlačítko „Odeslat komentář“

Chat proběhl v pondělí 17.9.2018 od 15:00 do 16:00 hodin. Nevkládejte již žádné další dotazy nezobrazí se!

10
Napište Komentář

avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
SOS MaSKateřina BurdováDalibor KJindřich MusilZimová Zdena Recent comment authors
  Odpovědi  
nejnovější nejstarší
upozornit na
Kateřina Burdová
Host
Kateřina Burdová

Dobrý den, náš děda je 85letý senior, špatně slyší. Zjistili jsme, že si pozval do bytu chlápka z energetické společností, který s ním uzavřel smlouvy na plyn a el. Za měsíc ale přišel prý ten samý muž a přinesl k podpisu další smlouvy, na jiné dodavatele. Dědu oblbnul nějakou báchorkou, že tamty se ruší atd. jenže ted po půl roce mu přišly sankce od stávajících dodavatelů el a plynu a navíc ještě za zrušení těch smluv, které spolu podepsali. Můžete nám poradit co máme dělat? Děda má zaplatit 23 000…. což je nad jeho finanční možnosti. Můžeme se objednat do… Číst dále »

Dalibor K
Host
Dalibor K

Hezký den, ve schránce na dopisy jsem našel nabídku na revizi komínů a spalinových cest. Bylo mi divné, že pojedou takovou dálku Kladno- Chropyně. Ale cena byla lákavá, tak jsem si firmu objednal. Řekli mi, že přijedou za týden. Mezitím, ale mi syn tuto akci rozmluvil. Volal jsem jim, že zakázku ruším. Ted mi přišel z firmy dopis – faktura za zrušenou objednávku na 570,00 Kč. S tím ale nesouhlasím. Volal jsem jim, byl tam jen záznamník a splatnost je už ted 20.9. Já to ale platit nechci-nic pro mě neudělali. Prosím, co mám dělat?

Jindřich Musil
Host
Jindřich Musil

Dobrý den, jsem invalidní důchodce s omezenou pohyblivostí. Na inzerát jsem si objednal uklidovou službu, přišla paní a přitom mi nabídla nákup vysavače. Ten stál 15 tisíc. Byl jsem s ním spokojený, ale za 3 měsíce se produkt porouchal a já ho chtěl dát opravit. Jenže paní, která mi ho prodala nezvedá telefon. CO mám dělat? Poradíte mi?

Zimová Zdena
Host
Zimová Zdena

Zdravím, babička otevřela byt ženským, které jí nabízely elektrické deky. Dvě si koupila. Když se s tím pochlubila, tak jsme zjistili, že jsou předražené – jedna byla za 3,5 tisíce. Stihli jsme napsat odstoupení a poslat je zpátky, ale balík se nám vrátil. Co máme dělat?

Hapalová
Host
Hapalová

V naší vesnici je podomní prodej zakázaný. Manžel ale na zahradě před domem podepsal příhlášku do aukce energíí. Za 3 týdny přišly kurýrem smlouvy na plyn. Máme za to, že jsou ale neplatné, když je podomní prodej zakázaný. Máme pravdu?