Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s.

596 111 252

Chat 13.8.2018

Téma: Slevové portály

Jak používat Chat:

  • Začněte tím že kliknete do pole pro napsání komentáře
    (tím se zobrazí i další možnosti)
  • Do pole pro komentář napište svůj dotaz nebo připomínku
  • Vyplňte pole oznčená jako „Jméno“ a „Email“
    (Jméno se zobrazí v chatu, email Ne! Pokud chcete být upozorněni emailem na odpověď na váš dotaz, vyplňte prosím informace v záložce „Odpovědi“)
    [Dle nových směrnic GDPR budou vaše osobní údaje po skončení chatu vymazány, slouží nám pouze k odpovědi na váš dotaz a nikomu jinému je neposkytujeme]
  • Opište bezpečnostní kód (do pole označeného „Code“ vepíšte písmena a číslice které najdete vpravo) a zmáčkněte tlačítko „Odeslat komentář“

Chat proběhl v pondělí 13.8.2018 od 13:00 do 14:00 hodin. Nevkládejte již žádné další dotazy, nezobrazí se!

12
Napište Komentář

avatar
6 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
SOS MaSTomasKarin LuchováKarel PečekYvona K. Recent comment authors
  Odpovědi  
nejnovější nejstarší
upozornit na
Tomas
Host
Tomas

Jsem jedním z mnoha podvedených klientů portálu Nakupvakci.cz. Měli jsme, resp. máme voucher na pobyt v hotelu, který jsme, ale nikdy nemohli využít, protože Nákupvakci zkrachoval. Peníze samozřejmě nemáme taky. Známý, který měl podobný problém se dokonce přihlásil do insolvenčního řízení, ale jeho pohledávka prý byla nyní zamítnuta. Je to neskutečný…, člověk nemá zastání nikde, vždycky na to doplatí jen ti slušní, který za nic nemůžou. Asi nemáme šanci se něčeho domoci.

Karin Luchová
Host
Karin Luchová

Koupila jsem pro dceru seskok padákem, ale zjistila, že je těhotná. Já sama bych to neskočila, takže je nám to k ničemu. Můžu poukaz vrátit nebo vyměnit? Děkuji za odpověd.

Karel Peček
Host
Karel Peček

Dobrý den, byli jsme na wellnes pobytu přes slevový portál a u večeře nás zarazilo, že výběr večeří měl být z nabídky z 3chodového menu. Ale večeře byla formou bufetu. To mne zklamalo, kde mohu uplatnit svoji stížnost?

Yvona K.
Host
Yvona K.

Dobry den, nevíte, jestli jde stornovat voucher ze slevomatu? Platbu jsem poslala. Vím, ze některe weby to dělají do několika dni.

Jana H.
Host
Jana H.

Dobry den, koupila jsem si slevu na hubnuti v kosmicke lodi v Brne. Chtela jsem se predem objednat, jenze to nebylo mozne, jelikoz slecna, ktera mela na starosti objednavky mi trvrdila, ze sleva ještě neni aktivni, at zavolam pristi tyden, kdyz jsem zavolala dalsi tyden rekla mi, ze jede na dovolenou. V Brne jsem se zdrzela jen dva tydny, jelikoz nejsem odtud. Chtela bych vratit penize. Jak postupovat? Dekuji předem za odpověď

Marie Nováková
Host
Marie Nováková

Dobrý den zakoupila jsem na slevový portál rozloučení starého roku 2017.zaplatila i snídaně pro 4 lidi . Týden před odjezdem jsem se snažila kontaktovat člověka,který si tento pobyt dal na portál a nabízel jeho služby. Bohužel ,meily se vracely,mobil nedostupný -no a komunikace úplně na nule. Když se konečně mladý pán ozval, tak nám nasliboval ,že do 24.12.2017 všem pošle hod. a místo odkud se bude vyjíždět. Ani to neudělal, po dalších nebraných tel.jsem usoudila,že je to lhář a podvodník -je z Liberce .Sami se mi ozvali další podvedené lidi .Bohužel 9 hod. před odjezdem ,vše zrušil formou meilu ,neobtěžoval… Číst dále »