Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s.

596 111 252

Chat 12.11.2018

Téma: Spotřebitelské úvěry

Jak používat Chat:

  • Začněte tím že kliknete do pole pro napsání komentáře
    (tím se zobrazí i další možnosti)
  • Do pole pro komentář napište svůj dotaz nebo připomínku
  • Vyplňte pole oznčená jako „Jméno“ a „Email“
    (Jméno se zobrazí v chatu, email Ne! Pokud chcete být upozorněni emailem na odpověď na váš dotaz, vyplňte prosím informace v záložce „Odpovědi“)
    [Dle nových směrnic GDPR budou vaše osobní údaje po skončení chatu vymazány, slouží nám pouze k odpovědi na váš dotaz a nikomu jinému je neposkytujeme]
  • Opište bezpečnostní kód (do pole označeného „Code“ vepíšte písmena a číslice které najdete vpravo) a zmáčkněte tlačítko „Odeslat komentář“

Chat proběhl v pondělí 12.11.2018 od 13:00 do 14:00 hodin a je již uzavřen. Nevkládejte již žádné další dotazy, nezobrazí se!

10
Napište Komentář

avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
SOS MaSPetr a Julie SvoziloviHana C.LeškoviTerka Recent comment authors
  Odpovědi  
nejnovější nejstarší
upozornit na
Petr a Julie Svozilovi
Host
Petr a Julie Svozilovi

Dobrý den, uzavřeli jsme hypotéku. Spláceli jsme poctivě, ale nyní chceme hypotéku doplatit. Byla nám ale vyčíslena částka 40 000 Kč za náklady spojené s mimořádnou splátkou, která není uvedena ve smlouvě. Nějakou částku bychom zaplatili, ale rozhodně ne tolik. Spláceli jsme už 14 let a ještě se na účet k úvěru přesunou peníze z pojistky, kterou jsme museli uzavřít, což je dnes skoro 260 000!!! Mají na to právo?

Hana C.
Host
Hana C.

Dobrý den, koupila jsem si notebook na splátky přes internet. Do 14ti dnů jsem ho dle zákona vrátila- vlastně hned 2. den po doručení jsem odstoupila os KS. Jenže ted mám problém s úvěrovou společností, která po mě chce splátky, jak mám postupovat?

Leškovi
Host
Leškovi

Mám dotaz, stavěli jsme dům na hypotéku. Z rodinných důvodů musíme dům prodat. Musíme zaplatit sankci za předčasné splacení? Děkuji za odpověď.

Terka
Host
Terka

Dobrý den, chtěli bychom se s přítelem vzít, ale je zadlužený tak bybh chtěla aby se nejdřív oddlužil. Na právníky nemáme. byla jsem u vás na jaře s problémem s nájmem , můžeme se k vám objednat kvůli pomoci se sepsáním oddlužení. Terka

Boris
Host
Boris

Dobrý den, sestra si vzala půjčku na telefon, ten jí ale ukradli. Nemá tel. , ale musí platit zbytek? Řešila to policie, ale pachatel se nenašel. Boris Č.