Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s.

596 111 252

Chat 10.8.2017

Téma: Telekomunikační služby

Jak používat Chat:

  • Začněte tím že kliknete do pole pro napsání komentáře
    (tím se zobrazí i další možnosti)
  • Do pole pro komentář napište svůj dotaz nebo připomínku
  • Vyplňte pole oznčená jako „Jméno“ a „Email“
    (Jméno se zobrazí v chatu, email Ne! Pokud chcete být upozorněni emailem na odpověď na váš dotaz, zaškrtněte prosím pole pro upozornění v „Nastavení upozorňování“)
  • Opište bezpečnostní kód a zmáčkněte tlačítko „Odeslat komentář“

Chat proběhl ve čtvrtek 10.08.2017 od 13:00 do 14:00 hodin.

Seřadit dle:   nejnovější | nejstarší

Filip K.

Host
Filip K.

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat, jestli mi může Vodafone, jako poskytovatel mých mobilních služeb zvýšit cenu služeb z „interních“ důvodů, ačkoliv mám platnou smlouvu do 10/2017?

Blažena Konopníková

Host
Blažena Konopníková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to momentálně s voláním ze zahraničí, když vyjedu do Evproských zemí. Jestli se nemusím bát volat jako doma nebo je to nějak jinak zpoplatněno? Je teď kolem toho takový humbuk že se v tom neorientuji. Děkuji za odpověď.

Zlámalová

Host
Zlámalová

Zdravím, můžete mi dát radu? Změnila jsem operátora, chci si nechat stejné tel. číslo. Operátor od kterého odcházím ale chce poplatek 300,00Kč za přenos čísla. Má na to právo? Děkuji za radu. Zlámalová,Rousínov

Ilona Otepková

Host
Ilona Otepková

Dobrý den, můžete mi poradit? Naše babička prý přes telefon asi uzavřela smlouvu na tarif s výhodou, ale předtím měla dobíjecí kredit, ted jí poslali smlouvu na paušál a volání zdarma, ale ona neprovolá ani ten paušál, co je psaný na 200.00Kč. Babička má 85 let, špatně slyší- a navíc nám tu smlluvu ukázala až za 2 měsíce….
Může ještě od smlluvy po telefonu odstoupit, když ji nepodepsala, neposlala zpět? Jak zjistíme jakej ted má tarif? Nebo kam se můžeme obrátit. Jsou to normální a zákoné praktiky ??? Jak se můžeme bránit? Babička to chce zaplatit, ale my s tím nesouhlasíme, protože to jsou normální ŠMEJDI!!!!!

Jaroslav

Host
Jaroslav

Dobrý den, mám problém, v posledním vyúčtování jsem dostal částku, která je 2x vyšší než vždycky, byl jsem na dovolené, to ano, ale i tak částka je lpříliš vysoká podle mých výpočtů. Takže se chci zeptat, jestli se můžu k tomu odvolat, podat reklamaci nebo tak něco? Musím to napřed zaplatit? A dostanu pak peníze zpátky??

Hřibek

Host
Hřibek

Řeší se tady i reklamace telefonů? Koupil jsem si v zastavárně telefon v záruce. Dostal jsem záručák. Ten se pokazil tak jsem byl v autorizovaném obchodě Tmobile, kde mi jej vzali do reklamace a poslali do servisu. Po měsíci přišlo vyjádření, že tel. je neopravitelný. Tmobile mi ale nechce vrátit peníze, protože jsem tel. prý nekoupil. Tak proč ho do té reklamace brali?

Mrková S.

Host
Mrková S.

Dobrý den, je přípustné donutit spotřebitele k nabytí kreditu, přestože ještě má kreditu dost? Můj operátor mi vyhrožuje, že mi zruší číslo a že mi zbylý kredit propadne pokud si nedobiju. Počítám že se tak bezdůvodně obohacuje.