Sdružení obrany spotřebitelů
Moravy a Slezska, z.s.

596 111 252

Bydlení

I KDYŽ NOVÝ OBČANSKÝ ZÁKONÍK PLATÍ OD 1.1.2014, ŘADA PODNIKATELŮ A PRONAJÍMATELŮ STÁLE NOVOU ÚPRAVU VE SVÝCH SMLOUVÁCH NEREFLEKTUJE. POVĚDOMÍ SPOTŘEBITELŮ A NÁJEMNÍKŮ O PRÁVECH A POVINNOSTECH, KTERÉ JIM NOVÁ ÚPRAVA DÁVÁ A STANOVÍ, TAKÉ STÁLE NENÍ IDEÁLNÍ.

TYTO OKOLNOSTI VEDLY SDRUŽENÍ OBRANY SPOTŘEBITELŮ MORAVY A SLEZSKA, Z.S. K MYŠLENCE ROZŠÍŘENÍ OBLASTI SVÉHO PŮSOBENÍ I DO OBLASTI BYDLENÍ A TÍM PÁDEM I K PROŠKOLENÍ PORADCŮ. 

OD 1.7. 2015 MOHOU  SPOTŘEBITELÉ SMĚŘOVAT SVÉ DOTAZY SOUVISEJÍCÍ S BYDLENÍM NA NÁŠ PORADENSKÝ EMAIL poradna@sos-msk.cz, NEBO VYUŽÍT TELEFONICKÉHO PORADENSTVÍ na čísle 608 722 582. SPOTŘEBITELÉ SE S DOTAZY SOUVISEJÍCÍMI S PROBLEMATIKOU BYDLENÍ MOHOU OBRÁTIT TAKÉ NA KTEROUKOLIV Z NAŠICH BEZPLATNÝCH OSOBNÍCH PORADEN.

NA STRÁNKÁCH WWW.SOS-MSK.CZ NALEZNETE TÉMATA SOUVISEJÍCÍ S BYDLENÍM ROZDĚLENÉ NA TYTO TÉMATICKÉ OBLASTI: VLASTNICKÁ PRÁVA K NEMOVITOSTEM A SLUŽBY REALITNÍCH KANCELÁŘÍ, NÁJEMNÍ VZTAHY, PROBLEMATIKA KATASTRU NEMOVITOSTÍ A PROBLEMATIKA ENERGIÍ.

 

Tyto informace Vám poskytujeme v rámci projektu Ochrana práv spotřebitelů a spotřebitelské vzdělávání SOS MaS, z. s. v oblasti nájemních vztahů a vlastnických vztahů k nemovitostem. Tento projekt realizujeme za finančního přispění Ministerstva pro místní rozvoj České republiky.

 

 

mmr_cr_rgb

 

 

Font Resize